top logo

Jose 94.7 Fm është fillimisht një stacion muzikor kohë të plotë shumë popullor përmes Virgin Islands. Jose 94.7 Fm është transmetuar në ajër dhe në internet nga gjendja e tyre e studio arti. Edhe pse ky kanal radio është licencuar si një stacion muzikë, shumë afatit të saj përbëhet nga lokale programimit muzikë muzikë, duke përfshirë muzikë Bota.
Jose 94.7 Fm adresa website zyrtar është www.jose947.com

Jose 94.7 Fm
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Virgin Islands : Jose 94.7 Fm ]