top logo

Radio San Sebastian është radio e përkryer për ata që do programe të ndryshme radio zhanër bazuar. Ata nuk janë transmetues nga çdo zhanër fikse por ata transmeton shumë lloje të zhanreve dhe shumë lloje të këngë së bashku me lloje të ndryshme të programeve. Ata janë të njohur në të gjithë vendin për prezantimin e tyre të bukur të këngëve melodioze.
Radio San Sebastian adresa faqen zyrtare është www.circuitolider.com

Radio San Sebastian
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Venezuela : Radio San Sebastian ]