top logo

La Romantica 88.7 FM është një radio stacion në internet ndërkombëtare luajnë një freskët, Formati uplifting dhe eklektik muzikë për një audiencë globale. La Romantica 88.7 FM janë një stacion i pavarur për gjeneratën në internet, lidh ata që tashmë kanë një lidhje të fortë me Venezuelën.

La Romantica 88.7 FM adresa e internetit është www.globalhost.com.ve

La Romantica 88.7 FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Venezuela : La Romantica 88.7 FM ]