top logo

LA MEGA 88.9 FM telecasts a different scope of mainly and broadly delivered projects, të dy muzikë dhe fjalë biseduar, në Peshendetje fi stereo. LA MEGA 88.9 FM supporters have confidence in giving genuine music mixture, so audience members can appreciate an inconceivable list of known and obscure tracks, nga vendi në Dance, Hip-Hop për Klasike, Jazz të Alternativës, Rock për Folk, Blues ndaj etnike, and substantially more.

LA MEGA 88.9 FM adresa e internetit është lorini.net

LA MEGA 88.9 FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Venezuela : LA MEGA 88.9 FM ]