top logo

Evolucion 95.9 Baza FM tifoz do të thotë një marrëveshje të mirë, ky vend do të vazhdojë si një vend anëtarë të publikut duhet të jenë të lumtur lidhur me. Shumë njerëz të prodhojë një unitet fantastike që përfshin anëtarët e audiencës, si dhe veten e tyre në mënyrë që ata me të vërtetë ndoshta mund të ketë një shkëmbime të shkëlqyeshme verbale mes tyre, si dhe anëtarët e publikut të cilat zakonisht mund të çojë në një vend më argëtuese valët e begatë.

Evolucion 95.9 FM adresa website zyrtar është www.evolucion959.com

Evolucion 95.9 FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Venezuela : Evolucion 95.9 FM ]