top logo

WJDR is the people’s Choice online radio and fm radio station. Ata janë duke luajtur shpirtit, Xhaz, Vend, Blues dhe muzikë Botërore. Ata ju japin tingëllon si askush tjetër mundemi. WJDR broadcasts to the greater Laurel-Hattiesburg, US area and beyond.
Contact Info:
PO Box 351
37 South High School Avenue
Columbia, MS
39429
601-736-2616
WJDR website address is www.wcjufm.com

WJDR
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ USA : WJDR ]