top logo

KXLG 99.1 është radio FM dhe në internet Zgjedhja radio stacioni i popullit. They are Playing Classic hits music. Ata ju japin tingëllon si askush tjetër mundemi. KXLG 99.1 broadcasts to the greater Milbank, US area and beyond.

KXLG 99.1 Adresa e internetit është mykxlg.com

KXLG 99.1
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ USA : KXLG 99.1 ]