Kick 1700 live broadcasting from Richardson, TX. Kick 1700 broadcast various kind of pop, shkëmb, klasik, diskutim, kulturë, valle, etj elektronike. Kick 1700 streaming muzikë dhe programet si në internet. Kick 1700 është 24 orë 7 ditë radiodëgjoni online.

Kick 1700
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ USA : Kick 1700 ]