Bamje 94.9 FM luan muzikë të mirë nga klasike dhe zhanret e vendit. Këto dy zhanër muzikor ka vet pasionin e tyre të gjallë muzikore dhe shumë këngëtarë dhe muzikantë të botës janë të njohura në të gjithë botën për këto muzikë dhe bamje 94.9 FM është atje për të luajtur të gjitha shumë më të mirë të këtyre dy zhanër të muzikës.
Bamje 94.9 FM adresa website zyrtar është www.gumbo949.com

Bamje 94.9 FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ USA : Bamje 94.9 FM ]