top logo

ofron njëzet e katër orë përzierje e disa zhanre dhe stilet e muzikës. Stacioni i luan të gjitha muzikë që ju doni ndërsa përpiqet për të mbajtur me dëshirat e dëgjuesve të saj. Al Green, Aretha Franklin, Barry Bardhë, Ray Charles, Diana Ross and more can all be heard in the House of Hits on the R&B channel on GotRadio R&B Classics.

GotRadio R&B Classics website address is www.gotradio.com

GotRadio R n B Classics
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ USA : GotRadio R n B Classics ]