top logo

Big Vendi 99.5 live broadcasting from Tulsa, US. Big Vendi 99.5 broadcast Classic Country from the 1970s – 1990s. Big Vendi 99.5 streaming muzikë dhe programet si në internet. Big Vendi 99.5 është 24 orë 7 ditë radiodëgjoni online.

Big Vendi 99.5 Adresa e internetit është www.bigcountry995.com

Big Vendi 99.5
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ USA : Big Vendi 99.5 ]