top logo

Radio Celeste 1570 AM transmeton një gamë të larmishme të programeve të prodhuara në vend dhe në shkallë kombëtare, të dy muzikë dhe fjala e folur, në hi-fi stereo.

Radio Celeste 1570 JAM adresa zyrtare e internetit është www.radioceleste1570.com

Radio Celeste 1570 AM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Uruguay : Radio Celeste 1570 AM ]