top logo

Onda Marina FM broadcasts its programmes decorate its playlists for a socially and culturally diverse audience. Përveç transmetimit të një shumëllojshmëri të informacionit dhe argëtuese programeve, Onda Marina FM broadcasts diverse local productions.

Onda Marina FM official website address is www.ondamarinafm.com

Onda Marina FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Uruguay : Onda Marina FM ]