top logo

Nueva Radio Lascano broadcasts its programmes decorate its playlists for a socially and culturally diverse audience. Përveç transmetimit të një shumëllojshmëri të informacionit dhe argëtuese programeve, Nueva Radio Lascano broadcasts diverse local productions.

Nueva Radio Lascano official website address is www.nuevaradiolascano.com

Nueva Radio Lascano
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Uruguay : Nueva Radio Lascano ]