top logo
Magoya FM broadcast online 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë. Magoya FM brings you the friendly voices of the community plus a wide range of Spanish Music. Si një stacion të komunitetit, Thay also have programs for ethnic communities Uruguay, Programet Aboriginal, programe fetare, sport, lajmet lokale dhe intervista etj.
Magoya FM official website address is www.radioimparcial.com
Tifozët FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Uruguay : Tifozët FM ]