top logo

FM Latina është muzikë vet dhe artet radio stacion. Transmetimet FM latina në rajonet 24 orë në ditë, 12 muaj të vitit. Me një përzierje të madhe të xhazit, gjendje e dëshpëruar, popull, Bota dhe muzikë klasike. Latina FM ka diçka për të gjithë dashamirët e muzikës hollë.
FM Latina adresa faqen zyrtare është www.latinafm.com.uy

Latina FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Uruguay : Latina FM ]