La Noventa FM is an international online radio station playing a fresh, Formati uplifting dhe eklektik muzikë për një audiencë globale. La Noventa FM are an independent station for the online generation, connecting those who already have a strong connection with Uruguay.

La Noventa FM official website address is www.lanoventafm.com

La Noventa FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Uruguay : La Noventa FM ]