Internacional FM është një hit jetojnë kanal muzikë në internet transmetimit në bazë të Rivera, Uruguay. Internacional FM luan gamë të ndryshme të zhanreve të muzikës si Spanjoll Muzikë, Më i lartë 40 dhe Pop. Në mesin e njerëzve të të gjitha moshave ky kanal radio luan programe muzikore dhe tregon flisni 24 orë live online.
Internacional FM adresa faqen zyrtare është www.internacionalamyfm.com

Internacional FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Uruguay : Internacional FM ]