top logo
FM Magica is a live online broadcasting music channel based on Conchillas, Uruguay. FM Magica plays different range of music genres like Adult Contemporary. Në mesin e njerëzve të të gjitha moshave ky kanal radio luan programe muzikore dhe tregon flisni 24 orë live online.
FM Magica official website address is www.fmmagica.com
FM Magica
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Uruguay : FM Magica ]