Kjo, dhe më shumë, na ka bërë të rritet audiencën dhe ne kemi qenë bërë për të fituar respektin dhe konsideratën e popullit, që është në të mirë të programimit felicidad Radio dhe më i plotë, informativ, bujqësi, sportiv, kulturor, Zona e sociale dhe muzikore, atë që një brez i pajisjeve të fundit teknologjike është shtuar.
Felicidad Radio adresa e internetit zyrtare është www.paysandu.com/radiofelicidad

Radio Lumturia
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Uruguay : Radio Lumturia ]