top logo

Armonia FM 96.9 ofron njëzet e katër orë (24orë) përzierje e disa zhanre dhe stilet e muzikës. Stacioni i luan të gjitha muzikë që ju doni ndërsa përpiqet për të mbajtur me dëshirat e dëgjuesve të saj

Armonia FM 96.9 Adresa zyrtare e internetit është armoniafm.wix.com

Armonia FM 96.9
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Uruguay : Armonia FM 96.9 ]