top logo
Nrcu Promin is an international online radio station playing a fresh, Formati uplifting dhe elektrike muzikë për një audiencë globale. Nrcu Promin are an independent station for the online generation, connecting those who already have a strong connection with Ukraine.
Nrcu Promin official website address is nrcu.gov.ua
Nrcu PROMIN
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Ukraine : Nrcu PROMIN ]