Ornek Radyo is the people’s Choice online radio and fm radio station. Ata janë duke luajtur muzikë turke. Ata ju japin tingëllon si askush tjetër mundemi. Ornek Radyo broadcasts to the greater Mugla, Zona e Turqisë dhe përtej.

Ornek Radyo website address is www.ornekradyo.com

Ornek Radyo
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Turqi : Ornek Radyo ]