top logo

FM Mega 106.5 is a hit live online broadcasting music channel based on Turkey, Kocaeli. FM Mega 106.5 plays different range of music genres like Turkish Pop. Në mesin e njerëzve të të gjitha moshave ky kanal radio luan programe muzikore dhe tregon flisni 24 orë live online.
FM Mega 106.5 Adresa e internetit është www.megafm.com.tr

FM Mega 106.5
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Turqi : FM Mega 106.5 ]