Kent FM 101.4 ofron njëzet e katër orë përzierje e disa zhanre dhe stilet e muzikës. The station plays Classic Hits, Turkish Music you love while striving to keep up with the desires of its listeners.

Kent FM 101.4 Adresa e internetit është www.kentfm.com.tr

Kent FM 101.4
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Turqi : Kent FM 101.4 ]