Janë bërë që prej 2006 me publikimin e zërit të tij dëgjohet në Konia Isra FM, streaming dhe tutorial programe zakonisht japin vendi është hyjnore. Isra FM transmetimit nga Konia, Turqi.
Isra FM adresa faqen zyrtare është www.israfm.com
Isra FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Turqi : Isra FM ]