top logo

Groove is a hit live online broadcasting music channel based on Turkey. Groove plays different range of music genres like Electronic. Në mesin e njerëzve të të gjitha moshave ky kanal radio luan programe muzikore dhe tregon flisni 24 orë live online.
Groove website address is karnaval.com

Zakon
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Turqi : Zakon ]