DamarFm “rroje-Radio” Zëri filloi transmetimin në 05.21.2002, Germany, GEMA'ya dhe licencuar në varësi të faktit nëse një Radio zyrtare, transmetuar në internet Mirëmban jetën vazhdueshëm. Damar FM është një prej stacionit më të famshme në internet radio në Gjermani dhe Turqi.
Faqen zyrtare Damar FM është www.damarfm.com
Damar FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Turqi : Damar FM ]