top logo

Bursa Radyo 24 është një radio stacion muzikë në internet. Bursa Radyo 24 transmeton në rajonet 24 orë në ditë, 12 muaj të vitit. With a great mix of Turkish jazz, gjendje e dëshpëruar, popull, Bota dhe muzikë klasike. Bursa Radyo 24 ka diçka për të gjithë dashamirët e muzikës hollë.

Bursa Radyo 24 Adresa e internetit është www.bursaradyo24.com

Bursa Radyo 24
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Turqi : Bursa Radyo 24 ]