Euroaziatike Turku

Info koment Stacione raport

Avrasya turk transmetimi jetojnë nga Turqia. Avrasya Turk transmetuar lloj të ndryshme të pop fundit, shkëmb, klasik, diskutim, kulturë, valle, etj elektronike. Avrasya Turk streaming muzikë dhe programet si në internet. Biznesit Eurasia turke 24 orë 7 ditë radiodëgjoni online.

Avrasya Turk adresa faqen zyrtare është www.avrasyaturk.com.tr

Vend: Turqi

loading...

Turkey Radio Stations

Popular Stations