top logo

Akdag FM is the people’s Choice online radio and fm radio station. They are Playing Turkish Soul, Kam frikë, Xhaz, Elektronik, Blues dhe muzikë Botërore. Ata ju japin tingëllon si askush tjetër mundemi. Akdag FM broadcasts to the greater Yozgat, Zona e Turqisë dhe përtej.

Akdag FM website address is www.akdagfm.com

Akdag FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Turqi : Akdag FM ]