top logo

Talay 90.25 është radio FM dhe në internet Zgjedhja radio stacioni i popullit. They are Playing easy listening, soft pop, këngë dashurie. Ata ju japin tingëllon si askush tjetër mundemi. Talay 90.25 broadcasts to the greater Thailand, Chiang Mai area and beyond.

Talay 90.25
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Thailand : Talay 90.25 ]