Sabaijai Radio kryesisht luan muzikë Thai. Radio është nga Tajlanda dhe fokusi i tyre për muzikën është për ato Thai. Dëgjuesit e tyre kryesore janë ato që pëlqen muzikën e Thai dhe Sabaijai Radio në fakt është e hapur për çdo lloj të muzikës bazuar zhanër aq kohë sa ata mendojnë se do të tërheqë dëgjuesit e tyre drejt radio tyre.
Sabaijai Radio adresa e internetit zyrtare është www.sabaijairadio.com

Sabaijai Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Thailand : Sabaijai Radio ]