FM 94 City Radio is the people’s Choice online radio and fm radio station. Ata janë duke luajtur shpirtit, Kam frikë, Xhaz, Elektronik, Blues dhe muzikë Botërore. Ata ju japin tingëllon si askush tjetër mundemi. FM 94 City Radio broadcasts to the greater Thailand, Phuket area and beyond. FM 94 City Radio provide the best of specialist music, programet e komunitetit dhe artet.

FM 94 City Radio website address is www.94citynews.com

FM 94 Qyteti Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Thailand : FM 94 Qyteti Radio ]