Pikë e pa kthim është çelësi për një radio popullore të Tanzanisë e cila ka arritur një numër të madh të dëgjuesve për programmings saj radio gjatë gjithë ditës. Kjo është radio që transmetimin me fun programeve të radios e plotë dhe prezantimin dhe është bërë radiostacioni më i mirë i qytetit Tabora e cila është në Tanzani.
CG FM Radio adresa e internetit zyrtare është www.cgfmradio.com
CG FM Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Tanzania : CG FM Radio ]