Në lajme GNIE trajtohet si favorizuar raportin dhe dëshminë për të ilustruar temat e forta të momentit. GNIE Zvicra është për çdo shije.
Kompani Zvicra
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Switzerland : Kompani Zvicra ]