top logo

Canal3 is the people’s Choice online radio and fm radio station. Ata janë duke luajtur shpirtit, Kam frikë, Xhaz, Elektronik, Blues dhe muzikë Botërore. Ata ju japin tingëllon si askush tjetër mundemi. Canal3 broadcasts to the greater Switzerland area and beyond. Canal3 provide the best of specialist music, programet e komunitetit dhe artet.

Canal3 official website address is www.canal3.ch

Canal3
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Switzerland : Canal3 ]