top logo

Mix Megapol Goteborgut është një radio stacion në internet ndërkombëtare luajnë një freskët, Formati uplifting dhe eklektik muzikë për një audiencë globale. Mix Megapol Goteborgut janë një stacion i pavarur për gjeneratën në internet, lidh ata që tashmë kanë një lidhje të fortë me Suedinë.

Mix Megapol Goteborgut adresa faqen zyrtare është www.radioplay.se

Mix Megapol Göteborg
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Sweden : Mix Megapol Göteborg ]