top logo

BRPSA Radio është bazuar stacioni muzikë suedisht dhe lokale radio të Suedisë. Së bashku me programet e tjera interaktive radio online ky radio është e njohur edhe për të pop tyre, hitet dhe bota muzika programet bazë muzikore e cila është lloji kryesor i programeve që radioja është e transmetimit. BRPSA Radio është i njohur edhe edhe për programin e tyre popullore lokale të lajmeve me bazë në radio.
BRPSA Radio adresa e internetit zyrtare është www.brpsa.se

BRPSA Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Sweden : BRPSA Radio ]