top logo

Thaalam Radio ofron njëzet e katër orë (24orë) përzierje e disa zhanre dhe stilet e muzikës Tamil. Stacioni i luan të gjitha muzikë që ju doni ndërsa përpiqet për të mbajtur me dëshirat e dëgjuesve të saj.

Thaalam Radio adresa website zyrtar është www.thaalam.lk

Thaalam Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Sri Lanka : Thaalam Radio ]