top logo

Faqja shakthi Fm është transmetimi nga Sri Lanka dhe radio është paraqitur në gjuhën angleze. Ata janë një nga stacioni i kërkuar shumë në internet radio që kujdeset për dëgjuesit e tyre, jo vetëm në Sri Lanka, por edhe jashtë anën e vendit dhe paraqet disa nga më popullore muzika Sri Lanka në dispozicion.
Faqja shakthi Fm adresa faqen zyrtare është www.homeshakthi.com

Faqja shakthi Fm
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Sri Lanka : Faqja shakthi Fm ]