top logo

Roux FM broadcasts a diverse range of locally and nationally produced programs, të dy muzikë dhe fjala e folur, në hi-fi stereo. Roux FM broadcasters believe in providing real music variety, so listeners can enjoy a vast catalogue of known and unknown electronic pop reggaeton latin.
Roux FM website address is rouxfm.com

Roux FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Spain : Roux FM ]