Radio Studio 88 is popular radio station. Radio Studio 88 Stacioni streaming muzikë dhe Programet si në ajër dhe në internet. The station with all the music, më i lartë 40 genres, pop, of the memory, favorite artists, topical notes. Radio Studio 88 gjithashtu veprojnë programe të ndryshme muzikore consistantly për njerëz të të gjitha moshave.

Contact Info:
Plaza Mayor,1
Torrelavega
Call +34 942 80 44 29
Radio Studio 88 Adresa e internetit është www.radiostudio88.com
Radio Studio 88
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Spain : Radio Studio 88 ]