top logo

La Veu de Cerdanyola de Mataro, Radio del barri, We only broadcast Online, every day 24 orë në ditë, Muzikë, Interviews, Kulturë, Sportiv, etj. Radio La Veu de Cerdanyola broadcasts a diverse range of locally and nationally produced programs, të dy muzikë dhe fjala e folur, në hi-fi stereo.
Radio La Veu de Cerdanyola website address is laveucdm.cat

Radio La Veu de Cerdanyola
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Spain : Radio La Veu de Cerdanyola ]