The radio without cuts, without publi, music by genres and slots. Varied programs. Ata ju japin tingëllon si askush tjetër mundemi. Radio Iris 7 broadcasts to the greater Spain area and beyond. Radio Iris 7 të japë më të mirë të muzikës specialist, programet e komunitetit dhe artet.

Radio Iris 7 Adresa e internetit është radioiris7.es
Radio Iris 7
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Spain : Radio Iris 7 ]