top logo

A radio station that disseminates news, informacion, argëtim, culture and services to the community of Badajoz, Extremadura. Radio Forum 107.4 transmeton një gamë të larmishme të programeve të prodhuara në vend dhe në shkallë kombëtare, të dy muzikë dhe fjala e folur, në hi-fi stereo.

Radio Forum 107.4
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Spain : Radio Forum 107.4 ]