Radio Eduardo Collado broadcasts its programmes decorate its playlists for a socially and culturally diverse audience. Përveç transmetimit të një shumëllojshmëri të informacionit dhe argëtuese programeve, Radio Eduardo Collado broadcasts diverse local productions. Their productions and information-based programs contain such as free software, teknologji, hosting, networks, podcasts and free music.
Radio Eduardo Collado website address is www.eduardocollado.com

Radio Eduardo Collado
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Spain : Radio Eduardo Collado ]