top logo

Radio Asgaya is the people’s Choice online radio and fm radio station. Ata janë duke luajtur shpirtit, Kam frikë, Xhaz, Elektronik, Blues dhe muzikë Botërore. Ata ju japin tingëllon si askush tjetër mundemi. Radio Asgaya broadcasts to the greater Gijon, Zona Spanja dhe përtej.

Radio Asgaya website address is radioasgaya.blogspot.com

Radio Asgaya
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Spain : Radio Asgaya ]