top logo

TRU FM is the people’s Choice online radio and fm radio station. They are Playing pop, lajm, diskutim, top40 music. Ata ju japin tingëllon si askush tjetër mundemi. TRU FM broadcasts to the greater South Africa area and beyond. TRU FM provide the best of specialist music, programet e komunitetit dhe artet.

TRU FM website address is www.trufm.co.za

TRU FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ South Africa : TRU FM ]