top logo

Red Diamond World Radio provides twenty four hour (24orë) përzierje e disa zhanre dhe stilet e muzikës. Stacioni i luan të gjitha muzikë që ju doni ndërsa përpiqet për të mbajtur me dëshirat e dëgjuesve të saj. R&B, Hip-Hop and Rap music can be heard.

Red Diamond World Radio official website address is rediamondworld.com

Red Diamond Botërore Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ South Africa : Red Diamond Botërore Radio ]